2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill

  • 65 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill Λονδίνο απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μνημείο Albert και περίπου 3 χλμ. από την Οδό Όξφορντ. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ντους.

Εσωτερική αυλή είναι εξαιρετικό μέρος για να απολαύσετε το φαγήτο και το ποτό σας.

Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 600 μέτρα από την Westbourne Grove. Η Εθνική Πινακοθήκη Λονδίνου απέχει περίπου 4 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill 65 τ.μ. Απέχει 400 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Πάρκο Westbourne και περίπου 2 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill Λονδίνο
Bright And Quiet 1-Bed Apartment In Notting Hill
Τιμή μόνο για κινητά

Bright And Quiet 1-Bed Apartment In Notting Hill

243 μ από το κατάλυμα
USD 192 USD 173
ανά νύχτα
Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv
Τιμή μόνο για κινητά

Vesto Two Bedroom Notting Hill Apartment Arv

262 μ από το κατάλυμα
USD 336 USD 302
ανά νύχτα
Notting Hill Gem,5 Min Walk To Portobello Market
Τιμή μόνο για κινητά

Notting Hill Gem,5 Min Walk To Portobello Market

9.0
Άριστο 2 σχόλια
379 μ από το κατάλυμα
USD 437 USD 393
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Paddington
    1,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill;
      Το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill βρίσκεται κοντά σε Westbourne Grove.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill περιλαμβάνουν ΧάροΝτς, Μουσείο Βικτόρια και Άλμπερτ καθώς και Συλλογή Wallace.
    • Πώς πληρώνω στο το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill;
      Το 2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
      • Maestro
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 65 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Λονδίνο Σίτι Αεροδρόμιο
    20 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Paddington
    1,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2-Bedroom Split-Level Apartment In Notting Hill Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο